3 Kasım 2011 Perşembe

Ne Giydim...

   Merhaba arkadaşlar...
İki gün aradan sonra yine burdayım.Ben bu blog işini çok sevdim.Hergün daha da heyecanlanıyorum.Kim beni izlemeye almış yada kim yorum yapmış diye meraklanıyorum:))Aklıma gelen herşeyi, her yaptığımı yayınlamak istiyorum.Ne kadar görmemiş gibiyim deyilmi.Görmemişin bloğu olmuş gibi Hi Hi ::-)) Gelelim ne giydiğime.Aslında son zamanlarda kilo aldığım için giyim konusunda post yayınımı ertelemeyi düşünüyordum, sonra vazgeçtim.Daha öncede bahsetmiştim.günümün sekiz saatini çalışarak geçiriyorum.Resmi bir kurumda çalışıyorum.Masabaşı iş derler ya sürekli oturarak çalışmaktan kilo almam kaçınılmaz oluyor.Sürekli dikkat etmek zorundayım.Off çok sıkıcı.İşte benim?? ne desem kombinim mi desem.Her bayan gibi bende giyim kuşama çok düşkünüm ama bu günlerde çok da özeniyorum diyemem(Malum kilo).Ayy çok uzatım ya..ilk giyim postum ya heyecan yaptım sanırım...                                         Bu da eşarbımın açık hali.Dünya haritası gibi :))
  

                                                               Şimdide üzerimde görelim
               Aslında birazda acemilikten yayınlamak istememiştim.Şöyleki resimlerimi üzerine blog ismimin logosunu yazmak istiyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum...


               
        Resimler bilmiyorum nasıl oldu artık, cepten çektim.Sevgiyle Kalın....Mutluluk Peşinizi Bırakmasın......
 

2 yorum:

  1. canım bende senin gibiyim valla hergun her dakıka bakıyorum bloguma kım yorum yapmış kım ızleyıcım olmuş diye yalnız değilsin..:) kombinin güzel olmuş beğendim ben..bende masa başı çalışıyorum ve dediğin gibi hafif göbekten kilo almaya başladım..önceden kilo almanın k sini bilmezken şimdi göbek hafif hafif çıkmaya başladı Allah sonumuzu hayır etsin..:)sevgiler..

    YanıtlaSil
  2. Aminn canım hayrolsun sonumuz..Çok teşekkür ederim bu güzel yorumun için.Çok mutlu oldum.Sevgiyle kal inşallah...:-))

    YanıtlaSil